• زبان انگلیسی 2CPU ویندوز سرور 2012 R2 نسخه استاندارد نصب دی وی دی آنلاین
  • زبان انگلیسی 2CPU ویندوز سرور 2012 R2 نسخه استاندارد نصب دی وی دی آنلاین
زبان انگلیسی 2CPU ویندوز سرور 2012 R2 نسخه استاندارد نصب دی وی دی آنلاین

زبان انگلیسی 2CPU ویندوز سرور 2012 R2 نسخه استاندارد نصب دی وی دی آنلاین

جزئیات محصول:

Place of Origin: USA/Ireland/Singapore
نام تجاری: Microsoft
گواهی: sever2012 standard retail pack
Model Number: Brand new

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Contact us
Packaging Details: Factory Sealed Retail box
Delivery Time: 1-2days
Payment Terms: T/T,Western Union,Money Gram
Supply Ability: 10000pcs/month
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

پشتیبانی: نرم افزار فوق العاده موارد: مرکز داده 2012 شدید
منشا محل: ساخته شده در ایالات متحده آمریکا گارانتی: طول عمر
فعال سازی: نصب دی وی دی آنلاین
برجسته:

,

,

microsoft windows server 2012 r2 essentials

توضیحات محصول

زبان انگلیسی 2CPU ویندوز سرور 2012 R2 نسخه استاندارد نصب دی وی دی آنلاین

ویندوز سرور 2012 R2 نسخه استاندارد
Microsoft-Windows-Server-2012-Datacenter-64-bit-retailbox-انگلیسی-DVD-2CPU -5 CALS فعال شده است
شامل بسته بندی اصلی، دی وی دی 64 بیتی و مجوز / COA با کلید محصول است

1. مطابق با مجوز مایکروسافت، رسانه بازیابی، رسانه های OEM و رسانه های MAR که حاوی نرم افزار مایکروسافت هستند، باید به عنوان بخشی از یک بسته کامل که حاوی رسانه ها، سخت افزار اصلی رایانه ای است که نرم افزار توزیع شده و برچسب COA مرتبط است، مجددا توزیع شود.

مطابق با سیاست فوق، این فروش بسته کامل است که شامل DVD اصلی و سخت افزار اصلی (سیستم کامپیوتری سرور شامل مادربرد اصلی) است.

2. نصب / نصب مجدد دیسک ها / نرم افزار MAR - رسانه های بازیابی، رسانه OEM و رسانه های MAR شامل نرم افزار مایکروسافت باید به عنوان بخشی از یک بسته کامل که شامل رسانه ها، سخت افزار کامپیوتر اصلی که توزیع نرم افزار و برچسب مربوطه COA .

با پیروی از سیاست فوق، این فروش نرم افزاری همراه با سیستم اصلی سرور است. این مورد نیز برای مصرف کنندگان عمومی در نظر گرفته نشده است.

سرور در دسترس است، اما از بین رفته است، به این ترتیب آن شامل هیچ جزء جدا از مادربرد آسیب دیده، در دسترس برای جمع آوری از طریق قرار ملاقات و یا اتهامات هزینه اضافی درخواست، اگر شما مایل به دریافت آن. لطفا اگر مایل باشید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

س: نرم افزار نصب شده چیست؟

A: نصب شده به معنای "سازنده اصلی تجهیزات" است. نرم افزار نصب به طور مستقیم به تولید کننده کامپیوتر به فروش می رسد، یا برای متخصصان سیستم کوچکتر و سازندگان سیستم برای "کلون" و یا بدون نام رایانه ها (برای پایان دادن به کاربر مانند شما) توزیع شده است. نرم افزار خود شامل برنامه های مشابه با نسخه جعبه خرده فروشی است، به جز نسخه جعبه خرده فروشی به طور معمول همراه با یک کتابچه راهنمای چاپ کوچک و با جعبه خرده فروشی فانتزی علاوه بر این، نرم افزار OEM شامل پشتیبانی فنی مایکروسافت رایگان نمی شود از آنجایی که برای کاربر با دانش عمیق برای نصب سیستم عامل نصب شده است. OEM نرم افزار مایکروسافت شامل COA، که یک گواهی نامه از برچسب صحیح یا برچسب از تولید کننده ، به علاوه کد کلیدی برای شما در هنگام نصب، کلید خود را وارد کنید و سیستم خود را با مایکروسافت فعال کنید / registed به منظور دریافت ویندوز به روز رسانی مانند اینترنت اکسپلورر 7، ویندوز دفاع er، Media Player 11، و غیره.

درباره مورد

این مجوزها بخشی از توافق ما با مایکروسافت بود که با خدمات سایت ما تکمیل شد. این قرارداد تکمیل شده است و ما چند کلیدهای خرده فروشی داریم. اینها کلیدهای 100٪ قانونی هستند و کاملا تضمین شده برای فعال کردن آنلاین.

چه چیزی اضافه شده است؟

  • شما ویندوز سرور 2012 R2 Datacenter با USB اصلی را همانطور که در تصویر نشان داده شده دریافت خواهید کرد. هیچ جعبه خرده فروشی گنجانده نشده است. شما دقیقا یک سند را که در عکس موجود است و اطلاعات شریک ما را نشان می دهد دریافت خواهید کرد. پرداخت تنها توسط PayPal.
  • در عرض 24-48 ساعت پس از پرداخت شما، شما لینک دانلود رسمی و کلید های دیجیتال را برای شما ارسال می کنیم. فقط پی پال این به شما اجازه می دهد بلافاصله شروع کنید.
  • همراه با مجوز، شما یک گواهی اصلی 5 CAL برای Windows Server 2012 R2 دریافت خواهید کرد که در تصویر نشان داده شده است. این سازگار با هر سرور، نه تنها HP است. کلید واژه در حال حاضر دارای 5 CAL موجود در آن است، که مجموعا 10 عدد CAL است.
  • سوالات متداول: آیا این با COA آمده است؟ نه. به همین دلیل است نسخه OEM که به مراتب گرانتر است با COA آمده است. این نسخه کامل خرده فروشی است. این به این معنی است که ما یک لوایح کپی از فروش را به شما ارائه می دهیم. توجه داشته باشید که ما شرکای مایکروسافت هستیم و با روند حسابرسی آشنا هستیم. ما این محصول را برای بسیاری از متخصصان حرفه ای IT که بازخورد مثبت را ترک کرده اند فروختیم. ما این بسته را به این طریق به فروش می رسانیم تا اطمینان حاصل شود که شما سازگار هستید.
  • ما می دانیم که انطباق با مایکروسافت بسیار مهم است. این محصول شما را در دستورالعمل های مربوط به مایکروسافت حفظ خواهد کرد. این مجوز ها از کانال نرم افزار الکترونیکی نرم افزار (ESD) از مایکروسافت است. این به صورت الکترونیکی از طریق شرکای مجاز توزیع می شود - و شما کاغذ کاری را همانطور که در تصویر نشان داده شده دریافت خواهید کرد. شما همچنین از آنها پشتیبانی فنی دریافت خواهید کرد، زیرا این یک مجوز کامل خرده فروشی است.
  • توجه داشته باشید: خرید یک کارت کلید یا یک کلید بدون پرونده رسمی، و یا یک جعبه خرده فروشی از مایکروسافت توصیه نمی شود زیرا ممکن است به سرقت رفته و یا تقلبی باشد.
  • پشتیبانی فنی ارائه شده توسط ما اگر هر گونه کمک در هنگام نصب / فعال سازی مورد نیاز است

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
زبان انگلیسی 2CPU ویندوز سرور 2012 R2 نسخه استاندارد نصب دی وی دی آنلاین آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!