Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • چین Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd نمایه شرکت
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, عامل, صادر کننده, فروشنده
مارک های: مایکروسافت
تعداد کارمندان: 90~100
فروش سالانه: 500-600
سال تاسیس: 2006
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
معرفی

از سال 2006 ، شرکت صنعتی هانهای ، با مسئولیت محدود متعهد به ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و راه حل های خدمات برای کمک به مشتریان ما در مدیریت و رشد تجارت خود است.هدف ما این است که با ارائه مفیدترین راه حل با قیمت عمده به مشتریان خود کمک کنیم تا روشهای جدیدی برای تعریف مجدد تجارت خود پیدا کنند.

 

شرکت صنعتی هانهای ، با مسئولیت محدود ، شرکتی که می توانید اعتماد متقابل داشته باشید.

در سال های گذشته ، مشتری های ما به سرعت در حال رشد بوده اند و ارزشمندترین گنجینه ما اعتماد به مشتری های راضی ما است.باهان های، شما در حال دریافت راه حل های نرم افزاری اثبات شده از یک شرکت اثبات شده هستید.ما نمایندگی فروش ارزش افزوده مایکروسافت ، نمایندگی فروش دولت و آموزش مایکروسافت ، نمایندگی فروش آکادمیک مایکروسافت و سیستم ساز Microsoft OEM مجاز هستیم.ما در تهیه و یا قطع نرم افزارهای تجاری تخصص داریم.

   

شما به شرکت و قیمت ما اعتماد دارید ، ما تحویل می دهیم ، ضمانت می کنیم!

ما شما را به مقایسه قیمت ها ، خدمات و همچنین محصولات تشویق می کنیم.کلیه اقلامی که ما حمل می کنیم با 100٪ ضمانت رضایت ما پشتیبانی می شوند.با ما صحبت کنید یا لیست محصولات ما را مرور کنید و ببینید چگونه می توانیم یک راه حل نرم افزاری مطمئن برای بهبود کارایی و سودآوری تجارت شما ارائه دهیم!

   

آخرین اما نه کمترین ، ما اعتماد متقابل را مقدم بر قیمت پایین قرار می دهیم!

 

طی چند سال گذشته ، مشتریان ما از سراسر جهان به سرعت رشد کرده اند و هدف ما اعتماد و رضایت ما از مشتریان خود است.در اینجا شما از دریافت یک راه حل نرم افزاری معتبر کاملاً متعجب خواهید شد

تاریخ

از سال 2006 ، شرکت صنعتی هانهای ، با مسئولیت محدود متعهد به ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و راه حل های خدمات برای کمک به مشتریان ما در مدیریت و رشد تجارت خود است. هدف ما این است که با ارائه مفیدترین راه حل با قیمت عمده به مشتریان خود کمک کنیم تا روشهای جدیدی برای تعریف مجدد تجارت خود پیدا کنند.

سرویس

تعهد ما

HanHai موجب صرفه جویی در نرم افزار پیشرو در نام تجاری شما می شود. برای مشتریان ما برای ارائه بهترین قیمت ها و بهترین خدمات در طیف وسیعی از راه حل های نرم افزاری، از امنیت شبکه به سرگرمی های خانگی، سخت تلاش می کنیم.

خدمات ما
HanHai برای تعهد ما به شیوه های تجاری اخلاقی و رفتار BBB به رسمیت شناخته شده است. تمام محصولات نرم افزاری و سخت افزاری ما دارای مجوز قانونی و قانونی می باشند. ما به مشتریانمان احترام می گذاریم و از ارتباط مداوم خود با ما قدردانی می کنیم و خدمات مشتریان و پاسخ های عالی ارائه می دهیم. ما به شدت به بازخورد مشتریانمان پاسخ می دهیم و به سرعت به مسائل مربوط به خدمات مشتری پاسخ می دهیم.

شرکت صداقت

ما صادقانه عمل می کنیم، هرگز مشتری ها را تقلب نمی کنیم. مشتریان خدای ما هستند، ما همیشه بهترین خدمات را برای آنها ارائه می دهیم.

گارانتی

نرم افزار ما اصل اصلی، 100٪ فعال است. ما می توانیم گارانتی مادام العمر ارائه.

تیم ما